WhiteStuff forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cerere Gm / Gm request

2 posters

Go down

Cerere Gm / Gm request  Empty Re: Cerere Gm / Gm request

Post by Carantina Mon Jun 01, 2020 10:55 pm



Numele din Joc: Ithrael
Varsta Reala: 28 ani

Cu ce pot fi de folos: Va pot fi de folos in diferite sensuri, am jucat pe multe servere de mu, fiind si Game Master pe unele dintre ele, diferite sezoane acumuland cunostinte totodata despre noile eventuri, skilluri, moduri de joc etc. Am fost chiar si forum moderator lucrand si oferindu-mi skillurile in photoshop, lightroom(diploma master degree photoshop Uk.) pentru forum sau orice altceva, dispus sa ma implic la cererea Adminului Principal in alte activitati la ajutarea sau dezvoltarea serverului. Activitatea mea pe server este de la 5 ore in sus in fiecare zi si sunt dispus sa ajut jucatorii , raspunsuri la diferitele intrebari, sau probleme care le ridica jucatorii, sa ofer entertainment facand eventuri (scramble,hide and seek, Item search, last man standing, grand events, etc.)

Descriere Personala: Om simplu pasionat de biciclete, practicand bike downhill de 7 ani, dedicat rezolvari unei probleme ce intervine in orice situatie. Avand un caracter de introvert am placerea de a ii ajuta pe altii mai mult decat mi-as oferi eu insumi ajutorul.

Experienta ca admin/GM: Am fost GM pe cateva servere, (inclusiv administrator pe un forum al unui server), season 3, 6, 9 si 15, alor unor prieteni, Mu Romania si doua servere din Grecia.

Regulamentul: Am luat la cunostinta.

Alte precizari: Multumesc!

Carantina

Posts : 1
Join date : 2020-05-31

Back to top Go down

Cerere Gm / Gm request  Empty Cerere Gm / Gm request

Post by Admin Sat Apr 01, 2017 7:11 pm

1) RO. Aici puteti adauga cererile pentru Gm
2) Eng. Here you can add a request for Gm

Admin
Admin

Posts : 6
Join date : 2017-03-28

https://whitestuff.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum